Басты бет

Жаттықтырушылар


Бокс

Алиев Жанабек Бейсенқалиұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі 
екінші санатты


Жүсіпов Әділ Қонысұлы


Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты



Орынбасарұлы Жарбол

Біліктілігі жоғары деңгейдегі 
бірінші санатты

Кикбоксинг

Байқуатов Қайрат Сражадинұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты



Байкөжеков Батырхан Қабдуллаұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты
 
 
Ерниязов Оралбек Сламбекұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты

Дзюдо

Шайкөзов  Азамат Асылбекұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ 



Тлеулес Қуаныш Талғатұлы


Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ 



Бекетаева Гаухар Шаукатқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты 



Наймантаева Гүлфайруз Мырзақұлқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты  
 
 
Дюсекенова Жанар Болатқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты

Самбо

Успанов Мақсат Сабитұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары 
санатты  

Грек-рим

Әуешов Алмат Сапарханұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі 
жоғары санатты

Таеквондо

Сухан Нұрлыбек Ерқосайұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты 


Мажиков Гүлнұрса Нұрланұлы


Біліктілігі орта деңгейдегі  санаты жоқ
 

Қазақ күресі

Қасымбеков Берік Есімханұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары 
санатты 



Қасымбеков Әділ Есімханұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі  
санаты жоқ



Әбішев Абай Нұрғазыұлы

Біліктілігі орта деңгейдегі екінші 
санатты 
 
 
Тойлыбек Рустем Тойлыбекұлы
 
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ
 

Шахмат

Қошқарова Риза Төлтайқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты 

Еркін күрес

Жусупов Марғұлан Бауыржанович

Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты
 

Әйелдер күресі

Бимухамедов Айдос Құдиярұлы

Біліктілігі орта деңгейдегі  санаты жоқ



Артықбаева Айжанай Сексенбайқызы

Біліктілігі орта деңгейдегі  санаты жоқ
 
 
Бөрибеков Жандос Кенжебекұлы

 Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты

Ауыр атлетика

Алдабергенов Жеңіс Айтжанұлы

 Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты



Пя Евгений Леонидович

Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты

Стенд ату

Колгин Алексей Константинович

Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты 
 
Жалғасбек Азамат Сайлаубекұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты

Белбеу күресі

Қасымбеков Берік Есімханұлы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі  санаты жоқ



Бекетаева Гаухар Шаукатқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі  санаты жоқ

Көркем гимнастика

Әбсұлтан Гүлмира Әбсұлтанқызы

Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты